MIEJSKA STYLIZACJA W JEANSACH

22 października 2015

Pogoda płata nam ostatnio niezłe figle. Gdy robiłam dla Was tę stylizację świeciło piękne słońce, a dzień, pomimo lekkiego wiatru, był naprawdę ładny. Postanowiłam na chwile rozstać się z sukienkami i dziś wyjęłam z szafy koszulę jeansową z paskiem. Uwielbiam niebieski denim można nosić go do wszystkiego i mieć gwarancję, że nie będzie wiać nudą. W jeansie jest coś intrygującego – jeans to przede wszystkim prostota i ponadczasowość. Kwintesencją tego, co takiego wyjątkowego jest w jeansie opisał Yves Saint Laurent:

„Żałuję, że nie wymyśliłem jeansów: są najbardziej spektakularne, praktyczne, na luzie i nonszalanckie. Mają wyraz, skromność, seksapil, prostotę – wszystko czego chcę od moich ubrań”.

Jeans zawsze dobrze wygląda i pozwala na przeróżne kombinacje. To klasyk. W dzisiejszym zestawie ważnym elementem są również buty. Od dawno na nie polowałam, świetnie pasują do tej stylizacji i są bardzo wygodne. Na koszulę założyłam kamizelkę, która kolorystycznie zgrywa się z całością. W takim stroju możemy wybrać się na jesienny spacer. Kochani dajcie znać jak podoba się Wam moja stylizacja w waszych komentarzach!

4 (20)

SONY DSC

4 (7)

SONY DSC

4 (29)(1)4 (13)

SONY DSC

4 (30)

Photography Kalina P. i Photography Agniecha K.

5 komentarzy

 • Reply PhotographyKalinaP 22 października 2015 at 10:30

  Moja ulubiona stylizacja jak do tej pory:-) niebawem kolejne 🙂 🙂

 • Reply A. 22 października 2015 at 10:34

  Jestem twoim największym fanem

 • Reply Ems 22 października 2015 at 10:37

  Idealna modelka i modowa stylistka ! 🙂

 • Reply anetkaop 22 października 2015 at 11:52

  Moje kolory!świetna stylizacja,idealna na jesienne spacery. Pozdrawiam ☺

 • Reply Maria 22 października 2015 at 12:38

  Przepięknie wyglądasz w tej kreacji

 • Leave a Reply