MIKOŁAJKOWE PREZENTY !

3 grudnia 2015

Mikołajki coraz bliżej . Zastanawialiście się, co kupić dla swoich najbliższych ? Ja oczywiscie robię to na ostatnia chwilę. W natłoku spraw codziennych nie zawsze mamy czas na wielogodzinne poszukiwania prezentów. Oczywiście najbardziej wyczekująca grupą na mikołajkowe prezenty są nasze pociechy, to one najbardziej nie mogą się ich doczekać. Sama dobrze pamiętam kiedy jako dziecko pisałam listy do Św. Mikołaja i zostawiałam za oknem na parapecie a później niecierpliwie czekałam na prezenty z mojej listy życzeń. Jak pewnie się domyślacie była ona bardzo długa. No, nie lada wyzwanie mieli moi rodzice, aby sprostać moim oczekiwaniom. Tamte czasy bez internetu pozwalały dłużej wierzyć w  Św Mikołaja. Teraz, bombardują nas ze wszystkich stron świąteczną gorączką i każdy dzieciak wie, że tak naprawdę to, my sami jesteśmy Św Mikołajami. Święto to niestety z roku na rok obrasta komercją. Ale co tam, aby tradycji stało się zadość, nawet drobny upominek z tej okazji jest miłym gestem. Jeżeli ktoś z Was nie zdążył napisać listu do Św. Mikołaja, to radzę to zrobić jak najszybciej z pewnością Św Mikołaj będzie miał łatwiejsze zadanie, jakie prezenty przygotować. Dla ułatwienia, podpowiem wam, co można w takim liście sobie zażyczyć, aby wasz św. Mikołaj przy okazji nie zbankrutował, bo niebawem gwiazdka i wiadomo kolejne prezenty. Przygotowałam dla was kilka prostych pomysłów na prezent dla bliskiej nam osoby.

Książka

Dla smakoszy literatury fantastycznym prezentem będzie dobra książka sama wiele razy takowy dostałam i uważam, że to świetny pomysł .

ksiazka-prezent

Perfumy

Jednym z najpopularniejszych, najbardziej efektownych i eleganckich, ale jednocześnie najbardziej ryzykownych prezentów są perfumy. Kupowanie perfum na prezent to kwestia bardzo delikatna i wymagająca gruntownego przemyślenia. Kobiety uwielbiają otulać się zapachem jak szalem. Mogą to być perfumy ciepłe, korzenne, kwiatowe bądź bardzo zmysłowe .

perfumyKoce i poduchy

Ciepły, miękki i przyjemny w dotyku koc jest fantastycznym prezentem dla zmarzluchów, przyda się na długie zimowe wieczory. Natomiast poduszki zawsze mogą ożywić nasze wnętrze i pozwolą na drobna zmianę wystroju naszego wnętrza.

koce

 

Zegarek

Obecnie zegarek jest przedmiotem powszechnie dostępnym i chętnie kupowanym przez większość z nas. Zróżnicowane ceny spowodowały, że zegarki stały się dobrem dedykowanym wszystkim ludziom niezależnie od ich sytuacji materialnej. Z biegiem lat otrzymany czasomierz z pewnością stanie się dla nas wartością sentymentalną.

zegarki

 

Skarpety

Wiem, powiecie skarpetki – to takie zwykłe ale mimo wszystko jest to prezent bardzo praktyczny i ja mam zawsze w swojej szafie ich za mało, gdyż potrafią szybko się zniszczyć. Teraz jest tak szeroki wybór, że nie muszą to być zwykłe szare czy białe skarpetki ale mogą to być kolorowe z pomysłem i ba, nawet czasem śmieszne. Ja zachęcam do zakupu.

 

skarpetki1

Czekoladki

Nie, nie zapomniałam o Was- mam na myśli łasuchów. Fantastyczny prezent, który znika zaraz po jego otrzymaniu. Słodki i pięknie zapakowany umili nam niejedną chwilę.

czekoladki

 

 

 

 

 

2 komentarze

  • Reply anetkaop 3 grudnia 2015 at 21:12

    A ja bym wszystko chciała dostać z tej listy prezentów.Cóż chyba zachłanna jestem.Świetny post!Pozdrawiam ☺

  • Reply Kora 3 grudnia 2015 at 21:22

    Świetne na pewno któryś z pomysłów wykorzystam! 🙂

  • Leave a Reply