Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

KONKURS! POKAŻ, ŻE JESTEŚ STYLOWĄ BABKĄ!

15 stycznia 2016

Zapraszam wszystkie stylowe, nieszablonowe i lubiące się stroić kobiety do wzięcia udziału w konkursie, który organizuję wraz z Fitness Exellence. Przy okazji nadchodzącej imprezy z okazji dnia kobiet, wpadliśmy na pomysł, żeby nagrodzić najlepiej ubraną koleżankę, dlatego liczę, że wasze kreacje będą oszałamiające, a dodatki świetnie dobrane. O make up’ie nie wspomnę.

Rozstrzygnięcie zabawy odbędzie się podczas wydarzenia, a zwyciężczyni otrzyma super upominek, idealny dla dbającej o siebie kobiety!

Dołącz do zabawy i zgarnij nagrodę!

 Aby wziąć udział w konkursie należy:

polubić fanpage sponsora, czyli blog modowy zakamarkimojejszafy.pl (kliknij!)

wziąć udział w imprezie organizowanej przez klub Fitness Exellence w dniu 04 marca 2016

zaakceptować poniższy regulamin

Regulamin

Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie osoby uczęszczające na zajęcia klubu Fitness Exellence, które zapisały się na organizowaną przez nich imprezę z okazji dnia kobiet w dniu 04 marca 2016 r.

Zgłoszenia przyjmowane są w komentarzach na blogu, fanpage i skrzynce mailowej

 

Sponsorem nagród jest blog zakamarkimojejszafy.pl i Fitness Exellence, a wyniki ogłoszone zostaną dopiero w dniu imprezy, czyli 04.03.2016 r. Wyboru zwycięzcy dokona właścicielka bloga wraz z właścicielką klubu.

Dziewczyny pokażcie, że jesteście piękne, kobiece i lubicie dobrą zabawę!

No Comments

Leave a Reply